Article “Maximal subgroups and PST-groups” publicat

Central European Journal of MathematicsHere is the reference for our paper:

Ací tenim la referència del nostre article:

Aquí tenemos la referencia de nuestro artículo:

Adolfo Ballester-Bolinches, James C. Beidleman, Ramón Esteban-Romero, Vicent Pérez-Calabuig

Maximal subgroups and PST-groups

Centr. Eur. J. Math., 11(6), 2013, 1078-1082.

http://dx.doi.org/10.2478/s11533-013-0222-z

More information/Més informació/Más información:

http://permut.blogs.uv.es/2013/03/19/publication-data-for-maximal-subgroups-and-pst-groups/

This is an update on/Açò és una actualització de/Esto es una actualización de

http://estebanr.blogs.uv.es/2013/03/15/paper-maximal-subgroups-and-pst-groups/

 

Deixa un comentari